Kierownik Budowy Branży Elektrycznej

KET Service sp. z o.o.

Kolonia, Dortmund, Zagłębie Rury, zagranica

Opis stanowiska pracy

W związku z ciągłym rozwojem i pozyskiwaniem kolejnych kontraktów montażowo-instalacyjnych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik robót (inżynier) - instalacje elektryczne, teletechnika

Miejsce pracy: Niemcy, Zagłębie Rury (Köln, Dortmund, Düsseldorf, okolice)

Główne zadania:

· Koordynowanie i nadzorowanie procesów realizacji projektu budowy w

zakresie instalacji elektrycznych

· Prowadzenie dokumentacji realizacji projektu oraz raportowanie

sporządzanie dokumentacji powykonawczej

· Nadzorowanie jakości i terminowości wykonywanych robót

· Nadzór nad pracami pracowników firmy KET Service sp. z o.o. i firm

podwykonawczych

· Prowadzenie bieżącej korespondencji i współpracy z podmiotami

zaangażowanymi w projekt budowy

· Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP

Oferta dla kandydatów:

· Polska umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne

· Atrakcyjne wynagrodzenie

· Zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę

· Możliwość zatrudnienia od zaraz

· Samochód służbowy po okresie próbnym

· Praca w miłej atmosferze w rodzinnej firmie z tradycjami

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez KET Service sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Wymagania

· Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe (pożądany profil- instalacje elektryczne), bez uprawnień

· Doświadczenie na stanowisku kierownika robót ( min. 2 lata)

· Uprawnienia SEP (lub gotowość do egzaminu)

· Umiejętność analizy dokumentacji projektowej i dokonywania obmiarów

· Umiejętność pracy w środowisku niemieckim, wymagana płynna

znajomość języka niemieckiego (rozumienie dyskusji na tematy techniczne

w zakresie swojej specjalności, rozumienie dokumentacji technicznej

sporządzonej w języku niemieckim, umiejętność formułowania wypowiedzi ustnych i pisemnych)

· Biegła znajomość obsługi komputera, przede wszystkim pakietu Office

· Konieczne prawo jazdy kat. B i własne auto (w okresie próbnym)

· Wyjazd na długi okres do Niemiec, optymalnie pobyt na stałe – mile widziana gotowość do relokacji po okresie próbnym

Prezentacja firmy

KET Service Sp. z o. o. <br/> <br/>Jesteśmy firmą zajmującą się komplek... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca