In Temporis Polska Sp. z o.o.

Kierownik/brygadzista

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Germersheim

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Własna działalność

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Inżynieria

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy działającej w obszarze obróbki i montażu elementów i konstrukcji stalowych oraz usług spawalniczych poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia na stanowisku:

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór nad pracą zespołu, m.in.: spawaczy, ślusarzy, operatorów frezarek oraz planowanie i koordynację wykonywanych prac.

A także:

- kontakt z niemieckojęzycznym kierownikiem/przełożonym;

- przekazywanie poleceń polskiej ekipie;

- praca z dokumentacją techniczną;

Wymagania:

- Wykształcenie techniczne (preferowane: ślusarz, spawacz, operator maszyn i urządzeń metalurgicznych);

- Wiedza poparta doświadczeniem w branży spawalniczej (w szczególności Mag), ślusarsko-montażowej, frezowania;

- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny);

- Doświadczenie w zarządzaniu personelem;

- Umiejętność planowania;

- Dobra znajomość rysunku technicznego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.