Kierownik brygady

Biznes Energy

Trzcianne, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Do głównych zadań będzie należało:
- utrzymanie ustalonej liczby pracowników: osób koszący i zbierających biomasę
- wyrabianie ustalonego akordu ( tygodniowe plany skoszonego i zgrabionego areału )
- prowadzenie ewidencji wydanego sprzętu
- wyznaczanie granic terenów wykonywania prac ( zaznaczenie chorągiewkami granic przy użyciu GPSa )
- oraz inne mniejsze prace organizacyjne

Oferujemy:
- wysokie wynagrodzenie : w zależności od wykonania planu średnio 5000 -7000 zł
- laptop służbowy
- telefon służbowy

Wymagania

- mile widziane doświadczenie w kierowaniu dużym zespołem ( około 60-100 osób)
- umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
- systematyczność i pracowitość
- kreatywność
- Dyspozycyjności i gotowość do częstych kilkudniowych wyjazdów służbowych ( praca od poniedziałku do piątku na terenie Podlasia w okolicach Trzciannego, wiec jeśli ktoś jest z poza tego terenu to praca na wyjeździe )
awo jazdy kategoria B

Prezentacja firmy

Firma Biznes Energy działa w branży zagospodarowania terenów zie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/07/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
4 500PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo