Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadała za działania sprzedażowe oraz utrzymywanie kontaktu z klientami, a także za zarządzanie podległym zespołem. Do jej zadań będzie należało:

• Kreowanie, planowanie i realizowanie strategii sprzedażowej;
• Koordynowanie procesu sprzedaży oraz podejmowanie działań mających na celu jej wsparcie i wzrost;
• Zarządzanie biurem oraz podległym zespołem;
• Budowanie ducha zespołu.

Wymagania

Zapraszamy właśnie Ciebie do naszego zespołu, jeśli:

• Sprzedaż jest dla Ciebie nie tylko wyzwaniem, ale również hobby;
• Posiadasz min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• W zadaniach jesteś zorientowana/y na cel i wynik;
• W podjętych działaniach wykazujesz się inicjatywą i przedsiębiorczością;
• Jesteś osobą otwartą, o znakomicie rozwiniętych zdolnościach interpersonalnych;
• Podchodzisz z pasją do wykonywanej pracy.

Prezentacja firmy

Producent blatów meblowych i parapetów. Hurtownia płyt wiórowych. Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing