Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownika do regionalnego biura obsługującego klientów oraz wspierającego sprzedaż w regionie pomorskim.

Idealny kandydat jest komunikatywny, systematyczny i samodzielny w pracy.

Szukamy osoby, która:

  • ma min. rok doświadczenia zawodowego oraz pracy z ludźmi,
  • ma min. średnie wykształcenie,
  • lubi działać w zespole,
  • jest dobrze zorganizowana i odpowiedzialna,
  • zamieszkuje Słupsk lub okolice.

W zamian za pracę oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • siedzibę w centrum miasta,
  • szkolenia,
  • atrakcyjne stanowisko dające wiele możliwości rozwoju,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Informujemy, iż kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Multiagencja Conditor Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Inne