Kierownik Biura

IDES Consultants od 21 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

Firma została wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 925.

Zadania / obowiązki:

  • koordynowanie pracą biura i podległych Konsultantów;
  • planowanie działań podległego zespołu;
  • działania sprzedażowe- pozyskiwanie nowych klientów;
  • utrzymywanie pozytywnych relacji ze stałymi klientami;
  • sporządzanie wymaganych raportów i sprawozdań;

Firma oferuje:

  • pracę w oparciu o Umowę o Pracę lub Kontrakt - B2B;
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe;
  • motywujące, atrakcyjne premie miesięczne zależne od wyników pracy;
  • paczki świąteczne;
  • samochód służbowy;

Wymagania

  • Tymczasowej (kierownik, koordynator, starszy konsultant);
  • doświadczenie w sprzedaży B2B i kontaktach biznesowych;
  • orientacja na Klienta oraz umiejętność kształtowania jego oczekiwań;
  • determinacja w realizacji celów, przedsiębiorczość;
  • doświadczenie w kształtowaniu pozytywnego wizerunku firmy;
  • umiejętność zarządzania zespołem podległych pracowników i egzekwowania zadań;
  • czynne prawo jazdy kat. B.;
  • język angielski na poziomie komunikatywnym;
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
"Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami"