Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko

Kierownik Biura

Nr ref. 64/07/2020

Miejsce pracy: Chwaszczyno

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę na start

• Atrakcyjne warunki finansowe plus premie

• Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy

• Pracę w firmie z ponad 30 letnim doświadczeniem na rynku

Zakres obowiązków

Kompleksowe zarządzanie biurem firmy poprzez:

• Dbanie o sprawny obieg oraz archiwizację dokumentów w firmie wraz z organizacją korespondencji

• Współpracę z biurem rachunkowym (przygotowanie i dostarczanie dokumentów, wprowadzanie dokumentów do systemu, prowadzenie ewidencji urlopów i zwolnień lekarskich)

• Wystawianie faktur, WZ

• Windykację należności

• Współpracę z Klientami firmy, obsługę bieżących zamówień oraz dbanie o wysoką jakość obsługi Klientów

• Zaopatrzenie biura w niezbędne artykuły biurowe, spożywcze, współpraca z dostawcami zewnętrznymi

Wymagania

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – min 3 lata
• Wykształcenie wyższe (miel widziane administracja, zarządzanie)
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego – poziom B2
• Praktyczna znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel)
• Umiejętności budowania relacji z Klientami
• Dokładność, sumienność, rzetelność w działaniu
• Samodzielność, dobra organizacja pracy

Prezentacja firmy

Perfect Consulting, ekspert w zakresie doboru personelu oraz diagnozy i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
premia, samochód służbowy
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta