Opis stanowiska pracy

Ogólnopolski Konwent Agencji Pracy jest organizacją non-profit zrzeszającą podmioty związane z rynkiem pracy, które oferują najwyższą jakość świadczonych usług w trosce o dobro stron stosunku pracy, jak i o podnoszenie standardów w branży. Współpracuje z setkami firm i ekspertów operujących bezpośrednio na lub wokół rynku pracy.

Obecnie do biura OKAP zlokalizowanego w ścisłym centrum Opola poszukujemy osoby na stanowisko:

KIEROWNIK BIURA

Miejsce pracy: Opole, woj. opolskie

OBOWIĄZKI
• poszukujemy samodzielnej, zorganizowanej i kreatywnej osoby do prowadzenia Biura Związku
• jest to praca administracyjna polegająca na organizacji pracy biura od A do Z
• do Twoich podstawowych obowiązków na tym stanowisku pracy będzie należała organizacja spotkań, szkoleń, seminariów i konferencji oraz czynne wsparcie Członków Związku w ich działaniach na rynku pracy
• poza tym aktywnie będziesz poszukiwać nowych Członków (agencje zatrudnienia) chcących prezentować wysokie standardy działalności, adekwatnie do polityki Związku
• nieodzownym elementem pracy są regularne spotkania z Zarządem, w tym prowadzenie posiedzeń Zarządu, a także nadzór nad prawidłowym przepływem informacji między Zarządem, a Członkami Związku
• będziesz również odpowiedzialny/a za współtworzenie dobrego wizerunku organizacji w jej wewnętrznym i zewnętrznym otoczeniu
• dodatkowo praca polega na poszukiwaniu środków z UE oraz aktywnym udziale w realizacji tego typu projektów
• Związek jako organizacja non-profit poszukuje źródeł finasowania, więc będziesz brać udział w aplikowaniu o tego typu środki i w realizacji projektów finansowanych z UE

OFERUJEMY
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z podstawą 3500 złotych brutto
• atrakcyjny system premiowy
• bardzo dobre warunki i pełną wyzwań pracę w miłym zespole profesjonalistów
• pracę w międzynarodowym środowisku o wysokim potencjale biznesowym
• możliwość podnoszenia swoich kompetencji

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Kandydatom zapewniamy poufność, możliwość kontaktu w dogodnych godzinach, informację zwrotną na temat przebiegu rekrutacji oraz jasny i przejrzysty proces rekrutacji. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji: tel. 77 547 28 40,

Prosimy dopisz w swojej aplikacji klauzulę o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, z późn. zm.). Przyjmuję także do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do kontroli oraz przetwarzania tych danych, w tym także prawo do ich poprawiania.”

Wymagania

WYMAGANIA
• jest to praca z ludźmi w środowisku biznesowym, więc liczymy na Twoją komunikatywność, odpowiedzialność oraz wysoką kulturę osobistą
• terminowość, dokładność i staranność
• bardzo ważna na tym stanowisku będzie Twoja motywacja do pracy i zaangażowanie w powierzone obowiązki oraz samodzielność i dobra organizacja czasu pracy
• musisz również swobodnie rozmawiać i pisać po angielsku
• warunkiem koniecznym jest wykształcenie wyższe (minimum licencjat), preferowane kierunki: administracja, politologia, prawo
• wymagamy minimum 1 roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, a dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe w obszarze HR
• jest to praca biurowa, więc musisz być za pan brat z komputerem i pakietem Office
• mile widziane będzie doświadczenie w organizacji pozarządowej i znajomość funduszy UE
• ogromnym plusem będzie znajomość zagadnień dotyczących obszaru HR i/lub znajomość przepisów dotyczących agencji zatrudnienia oraz prawa pracy

Prezentacja firmy

Projektanci Kariery - це холдинг, який працює на території Європи з 2000... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa