Kierownik Biura

Eduko

02-797 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Eduko poszukuje zorganizowanego Kierownika Biura!

Eduko® jest producentem i dystrybutorem pomocy dydaktycznych do szkół i placówek edukacyjnych. Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażaniu szkół w pomoce niezbędne do prowadzenia zajęć edukacyjnych dla dzieci od nauczania początkowego, aż do końca nauki w liceum czy technikum. Jesteśmy marką, którą rodzice i dzieci kojarzą z ciekawymi lekcjami w szkole i którą dydaktycy cenią sobie za pomoc w przeprowadzaniu tych zajęć.

Eduko® to kreatywna edukacja dzieci i młodzieży.

Poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Biura, która będzie wykonywała następujące czynności:

  • organizacja i prowadzenie sekretariatu;
  • obsługa i ewidencja korespondencji firmowej oraz komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna (mail, poczta, kurier);
  • koordynacja obiegu i nadzór nad dokumentami (w tym archiwizacja dokumentów);
  • współpraca z dostawcami z Polski oraz z zagranicy;
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (np. z urzędami);
  • wykonywanie czynności wynikających z bieżącej działalności firmy;
  • organizacja spotkań w biurze - przygotowanie sali konferencyjnej;
  • wsparcie działu handlowego;
  • współpraca z innymi działami firmy: logistycznym, rachunkowym, prawnym, kadrowym;
  • bezpośrednia współpraca z przełożonym.

Wymagania

Kierownik naszego biura powinien posiadać następujące kwalifikacje:

  • znajomość języka angielskiego (poziom średnio zaawansowany) - współpracujemy z zagranicznymi firmami, dlatego osoba na tym stanowisku musi umieć porozumieć się telefonicznie i mailowo z kontrahentem;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jest mile widziane - chociaż, jeśli jesteś osobą nad wyraz zorganizowaną i dokładną - śmiało aplikuj!;
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych: telefon, faks, ksero, skaner też jest mile widziana, ale w razie czego pokażemy Ci "co i jak";
  • praktyczna znajomość programów Word, Excel oraz Internet-u - oczekujemy, że potrafisz posługiwać się podstawowymi funkcjami;
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji;
  • zdolności organizacyjne;
  • odpowiedzialność, samodzielność i punktualność;
  • zaangażowanie oraz własna inicjatywa;
  • umiejętność pracy pod presją czasu - często zdarza się, że będziesz musiał/a wykonać kilka różnych czynności w krótkim czasie - ważne, abyś wiedział/a jak priorytetyzować swoją pracę.

Oferujemy nasze wsparcie na początku współpracy, a na dłużej zapewnimy Tobie:

  • umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju - może będziesz chciał/a rozszerzyć katalog swoich obowiązków, albo zająć się zupełnie inną sferą działalności naszej firmy?;
  • stałą pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku - poszukujemy współpracownika na lata, nie na chwilę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, promujące osoby nastawione na osiąganie celów - jeśli dzięki Tobie firma będzie pracowała na 100% swoich możliwości, możesz liczyć na coś więcej, niż dobre słowo od Szefa :).

Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Prezentacja firmy

Eduko® jest producentem i dystrybutorem pomocy dydaktycznych do szkół i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat