Kierownik biura regionalnego - Konsultant ds. handlowych

Ottensten Polska Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Firma OTTENSTEN POLSKA działająca w Polsce od ponad 20 lat do biura regionalnego w Lublinie ul Fulmana poszukuje osoby na stanowisko: Kierownik biura regionalnego - Konsultant ds. handlowych

Wymagane kwalifikacje:

wykształcenie minimum średnie, chętnie techniczne, doświadczenie w handlu, a jeśli brak to gotowość do podjęcia wyzwania pracy w terenie i obsługi własnych klientów na terenie województwa lubelskiego, prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

1. Umowę o pracę w pełnym wymiarze na czas nieokreślony po 3 miesięcznym okresie próbnym.

2. Wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjną prowizję, oraz premie od wyników.

3. Samochód służbowy, telefon, laptop.

Jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany to prześlij nam:

1. CV.

2. Ewentualne referencje.

3. Załącz aktualne zdjęcie.

4. Określ oczekiwany poziom wynagrodzenia.

UWAGA !!! – tylko kompletne aplikacje będą rozpatrywane

Zakres obowiązków:

Nawiązywanie kontaktów handlowych oraz budowanie stałych relacji z klientami na obsługiwanym terenie. Pozyskiwanie nowych klientów; zapewnienie odpowiedniego wytyczonego poziomu sprzedaży na podległym terenie. Praca w branży narzędzi pneumatycznych. Sprzedaż narzędzi pneumatycznych. Praca na terenie woj. lubelskiego.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami."

Prezentacja firmy

Firma Ottensten Polska Sp. z o.o. powstała w 1994 roku jako filia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Kadra zarządzająca