Kierownik biura podróży

Netstel Software Sp. j.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Do siedziby naszej firmy w galerii handlowej Futura Park w Modlniczce poszukujemy osoby z doświadczeniem w zarządzaniu biurem turystycznym i z udokumentowanymi sukcesami w sprzedaży na stanowisko:
Kierownik Biura Podróży

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:
*Odpowiedzialność za zespół oraz obsługę klientów
*Organizacja pracy biura
* Aktywna sprzedaż wycieczek różnych touroperatorów
*Pozyskiwanie nowych klientów
*Nawiązywanie relacji z klientami oraz budowanie i zarządzanie bazą klientów

Wymagania

* Udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą w branży turystycznej
* Doskonała znajomość rynku turystycznego i technik sprzedaży

Oferujemy:
* Stabilne warunki zatrudnienia: umowę o pracę
*Atrakcyjny system motywacyjny powiązany z realizacją planów sprzedażowych
* Szkolenia w Polsce i za granicą
* Prywatną opiekę medyczną

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych jednocześnie informujemy że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

Działalność firmy koncentruje się wokół tworzenia i rozwijania własnych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Kadra zarządzająca