Opis stanowiska pracy

Firma 3W (WSFC, WomanBody, WoodWater) poszukuje osoby na stanowisko Kierownika Biura / Office Manager

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Kierownik biura w naszej firmie to osoba, która całościowo organizuje, koordynuje i zarządza pracą biura. Poszukujemy wybitnych jednostek, które lubią kontakt telefoniczny z klientem, które nie boją się wyzwań i będą angażować się z pasją w powierzone obowiązki. Poniżej przedstawiamy obowiązki, oczekiwania oraz wymogi dotyczące tego stanowiska.

Jeśli uważasz, że to ty powinieneś dołączyć do naszego zespołu aplikuj.

Poszukujemy osoby, której powierzymy:

  • kompleksowy kontakt telefoniczny z Klientami i kontrahentami
  • prowadzenie negocjacji telefonicznych i mailowych na etapie windykacji polubownej (kontakt telefoniczny i mailowy z dłużnikami, sporządzanie pism egzekucyjnych, wsparcie bieżącej działalności w zakresie prowadzonych postępowań egzekucyjnych dłużnika. obsługa klientów w głównej mierze telefoniczna)
  • nadzorowanie i wykonywanie prac biurowych (typu: koordynację obiegu dokumentów, dbanie o prawidłowy przepływ informacji; ewidencjonowanie poczty, archiwizację oraz korespondencję papierową oraz elektroniczną dokumentów)
  • sporządzanie procedur w zakresie czynności biurowych oraz wewnętrznych regulaminów, zarządzeń i instrukcji
  • kontrolowanie i wprowadzanie danych do wewnętrznego systemu zarządzania firmą
  • działania HR
  • zamawianie i dysponowanie artykułami/produktami wykorzystywanymi na potrzeby firm
  • nadawanie/odbieranie różnego typu przesyłek (listy, paczki itp.)
  • prowadzenie kalendarza spotkań właścicieli oraz ich organizacja
  • wsparcie realizacji projektów realizowanych przez firmę
  • planowanie i kontrolowanie kosztów w zakresie działalności administracyjno-biurowej
  • raportowanie wyników

Nasze oczekiwania:

  • wyższe wykształcenie
  • doświadczenie w pracy biurowej w zakresie ww. obowiązków min. 3 lata
  • umiejętność sprawnego nawiązywania kontaktu telefonicznego, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów z klientami (jest to kluczowa kompetencja na tym stanowisku)
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • bardzo dobra i sprawna organizacja pracy
  • umiejętność współpracy i elastyczność
  • umiejętność sprawnego działania w sytuacjach stresowych;
  • zaangażowanie, rzetelność, samodzielność w działaniu
  • dyspozycyjność i punktualność
  • chęć do udziału w wyjazdach związanych z działalnością firmy (kilka w roku)
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • różnorodność działań - bardzo dużo samodzielności i odpowiedzialności
  • prace od poniedziałku do piątku 9:00-17:00 bądź 10:00-18:00
  • umowę o pracę /własna działalność
  • wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne, uzależnione od skuteczności działania windykacyjnego
  • jasną ścieżkę rozwoju
  • możliwości uczestniczenia w szkoleniach
  • możliwość rozwoju biura o kolejne kompetentne osoby w firmie

Prześlij do nas CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku "aplikuj".

Nie zapomnij także o klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Prezentacja firmy

Fitness Club to wyjątkowe miejsce, wyznacznik nowej jakości fitnessu,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Kadra zarządzająca, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Sport / Rekreacja