Opis stanowiska pracy

Firma produkcyjna z Rudy Śląskiej zatrudni osobę na stanowisko Kierownika Biura / Office Manager.

Rodzaj pracy:

- praca stała, pełny wymiar czasu pracy w godzinach 7-15

Forma zatrudnienia:

okres próbny – umowa o pracę – 3 miesiące z wynagrodzeniem 4200,00 PLN BRUTTO

- po okresie próbnym wynagrodzenie do negocjacji

Obowiązki:

- kompleksowa obsługa Biura Firmy,

- reprezentowanie Firmy przed instytucjami zewnętrznymi,

- współpraca z instytucjami zewnętrznymi,

- współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym,

- samodzielne koordynowanie i realizacja zadań zlecanych przez przełożonych,

- obsługa i organizacja spotkań biurowych,

- zarządzanie obiegiem dokumentacji,

- bieżące prace administracyjno – biurowe,

- monitorowanie i realizacja płatności,

- obsługa gości Firmy.

Wymagania

- doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym,

- preferowane wykształcenie wyższe,

- mile widziana znajomość Systemu Zarządzania Jakością,

- znajomość podstaw z zakresu Bankowości, Finansów, Rachunkowości, Zarządzania i Administracji,

- znajomość zasad etykiety biznesowej i wysoka kultura osobista,

- umiejętność komunikacji i budowania relacji z osobami na różnych szczeblach organizacji,

- bardzo dobra organizacja czasu pracy (umiejętność planowania, koordynacja działań, umiejętność ustalania priorytetów, terminowość),

- dobra znajomość pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych,

mile widziana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Prezentacja firmy

Firma produkcyjna z 25 letnią tradycją.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Bankowość, Praca Biuro / Dokumentacja