Kierownik biura obsługi klienta i wsparcia technicznego

Vetrex Sp. z o.o.

Rokitki, koło Tczewa, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Vetrex Sp z o.o. od 1997 r. zajmuje czołowe miejsce wśród producentów stolarki PVC, jest członkiem największego w Europie producenta okien, drzwi i fasad, skupiającego w swoich strukturach 10 spółek, które realizują przychód rzędu 440 mln € i dają zatrudnienie we Francji, Polsce, Hiszpanii i Włoszech.

Wierni zasadzie: ''Wspólna praca to sukces", stawiamy na wyzwania i rozwój osobisty, a przez to rozwój całej organizacji.

Innowacja, partnerstwo, lojalność to wartości, które przyświecają nam w codziennej pracy i dzięki którym udało nam się zbudować rzetelną sieć handlową w Polsce i zagranicą.

W ciągu ostatnich lat zgromadziliśmy zespół ekspertów i doradców z ogromnym doświadczeniem, którym zawdzięczamy ekspansję naszej firmy na rynkach zagranicznych.

W związku z dynamicznym rozwojem struktur handlowych, firma VETREX Sp. z o.o., producent stolarki otworowej premium, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierownik biura obsługi klienta

i wsparcia technicznego

Miejsce pracy: Pomorska Strefa Ekonomiczna Tczew/Rokitki

Nr ref. KBOK/04/2018

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie kilkuosobowym biurem obsługi klienta, doradcami technicznymi odpowiedzialnymi za wsparcie partnerów handlowych,
  • Koordynacja obsługi zamówień handlowych,
  • Optymalizowanie procesów i dbanie o realizację planów sprzedażowych,
  • Poszukiwanie rozwiązań mających na celu poprawę efektywności pracy zespołu;
  • Uczestnictwo w procesie obsługi posprzedażowej i reklamacyjnej,
  • Budowanie i podtrzymanie dobrych relacji z partnerami handlowymi z rynku polskiego.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 3 letniego doświadczenia w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem handlowym,
  • Znajomości narzędzi MS Office przede wszystkim Exel,
  • Umiejętności planowania i organizowania pracy własnej oraz podległego zespołu,
  • Umiejętności budowania relacji biznesowych,
  • Profesjonalizmu i odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • Wysokiego poziomu umiejętności interpersonalnych i kompetencji managerskich,
  • Znajomości języka angielskiego bądź francuskiego będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie produkującej stolarkę typu premium,
  • Atrakcyjne warunki pracy i możliwość uczestniczenia w projektach,
  • Wsparcie w okresie wdrożenia,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego, system ciekawych i rozwijających osobowość szkoleń,
  • Przyjazne środowisko pracy i dostęp do benefitów ( opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiety sportowe)

Prosimy o dopisanie w aplikacji klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacji przez Vetrex sp. z o.o. (Rokitki, ul. Skarszewska 13, 83-110 Tczew). Zostałem poinformowany, że dane nie będą udostępnianie innym podmiotom, każdej osobie przysługuje prawo wglądu, edycji, poprawiania, przenoszenia oraz usuwania swoich danych. Podanie danych jest dobrowolne."

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert drogą elektroniczną poprzez przycisk "Aplikuj".

Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Vetrex Sp. z o.o. od 1997 roku jest jednym z czołowych producentó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Kadra zarządzająca, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi