Opis stanowiska pracy

Związek Stowarzyszeń na rzecz Odpowiedzialnego Leśnictwa- FSC Polska z siedzibą w Poznaniu poszukuje kandydatów na stanowisko Kierownik Biura.

FSC Polska to krajowe biuro międzynarodowej organizacji pozarządowej Forest Stewardship Council, której celem jest promocja odpowiedzialnego leśnictwa poprzez system certyfikacji gospodarki leśnej oraz produktów branży drzewnej.

Stanowisko: Kierownik Biura- Poznań

Do najważniejszych zadań Kierownika Biura należeć będzie:

  • Koordynowanie prowadzonych projektów we współpracy z
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z centralą organizacji FSC International Center,
  • Współpraca z Zarządem i Członkami Organizacji,
  • Zarządzanie czasem i nadzór nad pracą innych pracowników ,
  • Zarządzanie dokumentacją biura,
  • Prowadzenie korespondencji.

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko pracy w międzynarodowym środowisku,
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne zarobki,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez system szkoleń,
  • miłą atmosferę pracy.

Wszystkie zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym do 06.12.2014.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw z 2002r. nr 101 poz. 926).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, kierunek leśny będzie dodatkowym atutem,
  • płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny),
  • doświadczenie w pracy biurowej,
  • biegłość w obsłudze programów biurowych, w szczególności MS Office (Word, Excel, Power Point),
  • doświadczenie w pracy w organizacji pozarządowej będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność kierowania zespołem pracowników i zarządzania czasem pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • odpowiedzialność i komunikatywność,
  • znajomość branży drzewnej będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

FSC Polska to krajowe biuro międzynarodowej organizacji Forest S... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa