Kierownik Biura d.s projektów

Instytut Psychiatrii i Neurologii

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kierownik biura będzie odpowiedzialny za:

Pozyskiwanie funduszy na projekty BiR (NCN, NCBiR, RPO, Horyzonty 2020):
• Wyszukiwanie ofert konkursowych;
• Koordynowanie prac związanych z przygotowywaniem wniosków o finansowanie;
• Koordynowanie prac związanych z realizacją i rozliczaniem projektów.

Wymagania

Od kandydatów oczekujmy:
• Wykształcenie wyższe, mile widziany stopień doktora;
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
• Doświadczenia w pozyskiwaniu środków na działalność badawczo-rozwojową,
badania naukowe;
• Znajomość przepisów prawa dotyczących finansowania nauki i działalności BiR;
• Umiejętności samodzielnego tworzenia wniosków;
• Umiejętność pracy w grupie, zdolności komunikacyjne.

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Pracę w renomowanej organizacji;
• Możliwość kształcenia i rozwoju;
• Premia za wyniki.

Oferty należy składać w Dziale Spraw Pracowniczych, Instytut Psychiatrii
i Neurologii ul. Sobieskiego 9, 02-957 Warszawa (wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych) w terminie 30 dni od daty ukazania się ogłoszenia.
Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Instytut Psychiatrii i Neurologii jest ośrodkiem naukowym specjal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa