Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej,  poszukujemy osoby na stanowisko:

kierownik BHP

Nr ref.: 23474
Praca stała
Lokalizacja: woj. świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
  • zadania wynikające z rozporządzenia o służbie BHP
  • wdrażanie i realizacja zadań mających na celu profilaktykę BHP w zakładzie
  • wdrażanie zadań mających na celu ergonomię w zakładzie pracy
  • nadzór nad szkoleniami związanymi z BHP
  • nadzór nad uprawnieniami do wykonywania pracy wymagających specjalistycznych kwalifikacji i szczególnej ochrony BHP
  • zapewnienie skutecznej realizacji wymagań Zintegrowanego Systemu Zarządzania ze szczególnym uwzględnieniem systemu OHSAS

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe w zakresie BHP
  • doświadczenie w pracy w firmie przemysłowej, pożądane duże przedsiębiorstwo
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem lub potencjał menedżerski
  • osobowość bardzo dynamiczna, potrafiąca bronić swojego stanowiska
  • otwartość na współpracę i na nowe pomysły
  • znajomość systemu zarządzania BHP - OHSAS lub według polskiej normy
  • min. dobra znajomość języka angielskiego

Oferta:
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)