Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe lub podyplomowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony środowiska;
  • przynajmniej kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (preferowane w branży automotive);
  • znajomość wymagań normy ISO 14001 i OHSAS 18001;
  • kwalifikacje audytora wewnętrznego ISO14001 i OHSAS 18001;
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu realizacji wymogów prawnych dotyczących BHP, PPOŻ i Ochrony Środowiska;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • znajomość MS Office (m.in. MS Excel, Word);
  • prawo jazdy kat. B.

Zakres zadań:

  • zarządzanie działem BHP i OŚ
  • nadzór nad zagadnieniami w obszarze BHP w zakładzie produkcyjnym;
  • zapewnienie zgodności funkcjonowania firmy z bieżącymi wymaganiami prawnymi w zakresie BHP i PPOŻ;
  • inicjowanie działań mających na celu poprawę stanu bezpieczeństwa w firmie;
  • tworzenie, aktualizacja oraz wdrażanie instrukcji stanowiskowych oraz wszelkich innych instrukcji, regulaminów i procedur BHP oraz PPOŻ;
  • analiza sytuacji i proponowanie rozwiązań mających na celu eliminowanie wypadków przy pracy; sporządzanie stosownej dokumentacji, wprowadzanie akcji poprawiających bezpieczeństwo pracy; przeprowadzanie postępowań powypadkowych;
  • kontrola warunków pracy oraz zapewnienie wymaganego stanu bezpieczeństwa i higieny pracy w przedsiębiorstwie;
  • tworzenie oraz monitorowanie wdrażania procedur związanych z bezpieczeństwem;
  • prowadzenie szkoleń BHP;
  • sporządzanie ocen ryzyka zawodowego;

Nasz Klient oferuje:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • realne możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • dużą samodzielność w kreowaniu rozwiązań

Kierownik BHP

Miejsce pracy: Gliwice

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Proszę o przesyłanie aplikacji:
Legend HR Advisors