Kierownik/ Asystent Kierownika skupu złomu

Randstad Polska Sp. z o.o.

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

 Dla naszego Klienta, firmy z branży recyklingu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 40412
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Zakres obowiązków:
  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem pracowników (pracownicy fizyczni, referentka)
  • analiza oraz raportowanie bieżących działań
  • ścisła współpraca z centralą spółki
  • klasyfikacja oraz przyjmowanie złomu
  •  koordynacja pracy zespołu

Oczekiwania:
  • doświadczenie w handlu - mile widziane doświadczenie w branży recyklingu
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • bardzo dobra znajomość klasyfikacji złomu
  • odpowiedzialność i uczciwość
  • gotowość do pracy w jednej z wymienionych lokalizacji: Bydgoszcz, Sosnowiec, Gorzów Wielkopolski, Kalisz, Szczecin, Gdynia

Oferta:
  • atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa plus system prowizyjny
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (umowa o pracę lub współpracę opartą na prowadzeniu własnej działalności gospodarczej)
  • pakiet szkoleń wprowadzających

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)