Praca.farmacja.pl

Kierownik Apteki

Miejsce pracy: Wrocław
W związku z modernizacją wrocławskiej apteki znajdującej się na Grabiszynku, poszukujemy kandydatów na poniższe stanowisko pracy:

KIEROWNIK APTEKI

OPIS STANOWISKA:
• Profesjonalna obsługa pacjentów
• Budowanie trwałych relacji z pacjentami
• Prawidłowe realizowanie recept i wykonywanie leków recepturowych
• Monitorowanie stanów magazynowych apteki
• Dbałość o standardy Apteki

WYMAGANIA:
• Wykształcenie farmaceutyczne
• Znajomość przepisów prawa farmaceutycznego
• Wysoka kultura osobista i dbałość o najwyższy poziom obsługi pacjenta
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• Samodzielność i zaangażowanie
• Odpowiedzialność i uczciwość
• doświadczenie w zawieraniu kontraktów z NFZ

OFERUJEMY:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, bardzo dobre warunki finansowe
• Wspieranie rozwoju osobistego poprzez system szkoleń
• Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.