Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Grafton Recruitment to międzynarodowa agencja rekrutacyjna założona w Irlandii w 1982 r. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych i tymczasowych na stanowiska średniego i wyższego szczebla. W Polsce od ponad 17 lat poprzez sieć 8 lokalnych oddziałów skutecznie wspieramy naszych klientów i kandydatów. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług, jest posiadany przez nas certyfikat ISO 9001.

Kierownik Apteki

Miejsce pracy: Wołomin
OBOWIAZKI
Dla naszego Klienta szukamy osoby na stanowisko: Kierownik Apteki

Opis stanowiska:
  • obsługa pacjenta zgodnie ze standardami firmy
  • zarządzanie i nadzór nad działalnością apteki zgodnie z prawem farmaceutycznym oraz polityką firmy
  • kompleksowe zarządzanie personelem
  • współpraca z dostawcami i usługodawcami
  • reprezentowanie firmy w przypadku państwowych kontroli
  • współpraca z kierownikami innych aptek

WYMAGANIA
  • wykształcenie wyższe farmaceutyczne
  • doświadczenie w zarządzaniu apteką
  • otwartość na pacjenta i chęć pomocy
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu
  • zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office), mile widziana znajomość Eurosoft
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz weekendy

KORZYŚCI
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • stała praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • umowa o pracę
  • bogaty pakiet socjalny
  • szkolenie i możliwość dalszego rozwoju

Numer referencyjny: 1-13-41998/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.