Klient InfoPraca.pl

Apteka sieciowa poszukuje do swojego zespołu Kierownika apteki.

Kierownik apteki

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

Oferujemy:

  • dogodne godziny pracy (praca w aptece 6-dniowej)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie na pełen etat
  • możliwość dodatkowego zarobku dzięki premiom
  • możliwość rozwoju dzięki szkoleniom
  • atrakcyjne benefity pozapłacowe w postaci karty sportowej, prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na komfortowych warunkach
  • Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikacji. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Zakres obowiązków:

  • Organizacja pracy apteki oraz nadzór nad pracą podległego zespołu
  • Nadzór nad stanem zaopatrzenia apteki
  • Dbałość o wysoką jakość świadczonych usług oraz obsługi Pacjenta
  • Realizacja wyznaczonego budżetu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne z prawem wykonywania zawodu
  • Uprawnienia kierownicze
  • Wiedza w zakresie standardów, procedur, jakości specyficznych dla sektora farmacji
  • Doświadczenie w pracy w aptekach sieciowych
  • Umiejętność nawiązywania kontaktu
  • Zaangażowanie
  • Odpowiedzialność i uczciwość

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pracownika, przyjazną i partnerską atmosferę oraz szanse na rozwój. Jakość świadczonych usług oraz szacunek do pacjenta i współpracownika to wartości, jakimi się kierujemy. Zapraszamy do przesyłania CV zawierającego klauzulę o ochronie danych osobowych, dzięki czemu pojawi się szansa na rozmowę i wzajemne poznanie. W tytule proszę o wpisanie „miejscowość/stanowisko”.

Prosimy o zapoznanie się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.