Opis stanowiska pracy

Sieć Aptek MEDFARM Sp. z o.o.

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku

Kierownik Apteki

Zakres obowiązków:

• Nadzór nad efektywną pracą Apteki

• Wdrażanie i utrzymywanie jakościowych standardów pracy

• Zarządzanie podległym zespołem, dbanie o rozwój pracowników

• Realizacja założonych planów sprzedaży/rentowności Apteki

• Prowadzenie wymaganych rozliczeń w tym refundacji NFZ

Firma oferuje:

• Możliwość rozwoju zawodowego uwzględniającą system szkoleń

• Bardzo dobre warunki zatrudnienia uwzględniające system premiowy

Wymagania

• Wykształcenie wyższe farmaceutyczne, prawo wykonywania zawodu

• Doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika lub jego zastępcy

• Bardzo dobra organizacja pracy

• Umiejętność zarządzania ludźmi

• Nastawienie na realizację celów, wysoka skuteczność działania

• Samodzielność i odpowiedzialność

• Zaangażowanie i chęć rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

\\\\\\\"Meritus Consulting to firma prowadząca działalność w obszarze zw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia