Kierownik Apteki Tarnów lub Dąbrowa Tarnowska

Galen Sp. j.

Tarnów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Kierownika Apteki

(nr ref. KA/TDT/0t)

Miejsce pracy: Tarnów lub Dąbrowa Tarnowska

Jeśli jesteś osobą:

Potrafiącą budować pozytywne relacje z klientami, dostawcami oraz członkami zespołu

Posiadającą zmysł organizacyjny i przedsiębiorczy

Odznaczającą się wysoką motywacją do osiągania celów biznesowych

To zapraszamy do składania aplikacji!

Główne zadania:

organizacja pracy apteki zgodnie z obowiązującym prawem farmaceutycznym i standardami firmy

nadzór nad podległym personelem

zapewnienie uprzejmej i fachowej obsługi Pacjenta

wykonywanie czynności operacyjno-administracyjnych w aptece

współpraca z przedstawicielami handlowymi i hurtowniami

Wymagania

Uprawnienia do pełnienia funkcji kierownika apteki

Sprawna obsługa komputera

Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Prawo jazdy kat B

Oferujemy:

Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę

Wynagrodzenie: podstawa + premia adekwatna do osiąganych wyników

Niezbędne narzędzia pracy oraz szkolenia.

 Zainteresowanych zapraszamy do składania aplikacji. Jednocześnie informujemy iż odpowiemy jedynie na wybrane oferty.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Prezentacja firmy

Apteki Galen to sieć aptek, których działalność opiera się na wielolet... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia