Kierownik Apteki - rekrutacja online

HRK S.A.

Bełchatów, łódzkie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla Naszego Klienta, dużej sieci aptek w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik AptekiMiejsce pracy: Bełchatów

Zadania:

  • Zarządzanie apteką zgodnie z obowiązującym prawem farmaceutycznym i standardami firmy
  • Zarządzanie Zespołem Aptecznym
  • Profesjonalna obsługa pacjentów
  • Odpowiedzialność za realizację planów w aptece

Wymagania:

  • Wykształcenie farmaceutyczne
  • Doświadczenie na stanowisku Kierownika Apteki
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Pracę w stabilnej organizacji
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Szkolenie odpowiadające potrzebom rozwojowym
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.