Kierownik Apteki - Kraków

Jobfinder

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Nasz Klient to spółka akcyjna działająca od kilkunastu lat z sukcesem na rynku polskim, posiada swoje apteki na terenie całej Polski. Poszukuje obecnie do swojego zespołu osobę z doświadczeniem na stanowisko:

woj. małopolskie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie sprzedaży, obsługa pacjentów apteki – całościowe zarządzanie apteką,
Przyjmowanie towaru, zamawianie towaru,
Nadzór nad podległym personelem – zarządzanie zespołem,
Dbałość o wysoką jakość świadczonych usług oraz obsługi Pacjenta,
Nadzór nad recepturą leków.

Wymagania

Profil Kandydata:

Wykształcenie wyższe farmaceutyczne,
Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierownika apteki,
Bardzo dobra organizacja pracy i odpowiedzialność za wykonywane zadania,
Znajomość przepisów i norm prawnych dotyczących funkcjonowania apteki,
Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku i w zespole,
Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
Wysoka motywacja do pracy i zaangażowanie,
Zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista,
Skrupulatność i odpowiedzialność,
Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office).

Oferujemy:

Pracę na pełen etat,
Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
Pracę w młodym, ambitnym zespole fachowców,
Rozwój zawodowy.

Prezentacja firmy

Jobfinder – Agencja Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 1998 r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Kadra zarządzająca