Kierownik Apteki - Działdowo

Portal-medica.pl

Działdowo, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta szukamy osoby na stanowisko: Kierownik Apteki

Miejsce pracy: Działdowo

Opis stanowiska:
- obsługa pacjenta zgodnie ze standardami firmy
- zarządzanie i nadzór nad działalnością apteki zgodnie z prawem farmaceutycznym oraz polityką firmy
- kompleksowe zarządzanie personelem
- współpraca z dostawcami i usługodawcami
- reprezentowanie firmy w przypadku państwowych kontroli
- współpraca z kierownikami innych aptek

Wymagania

- wykształcenie wyższe farmaceutyczne
- doświadczenie w zarządzaniu apteką
- otwartość na pacjenta i chęć pomocy
- umiejętność organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu
- zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office), mile widziana znajomość Eurosoft
- gotowość do pracy w systemie zmianowym

Korzyści

- atrakcyjne warunki finansowe
- stała praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
- umowa o pracę
- bogaty pakiet socjalny
- szkolenie i możliwość dalszego rozwoju
- możliwość udziału w innowacyjnych projektach firmowych

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia