kierowców z własnym samochodem osobowym

Kosmo s.c.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy?

Wypożyczalnia samochodów wraz z kierowcą poszukuje kierowców z własnym samochodem osobowym (min. 4 drzwi)

- Atrakcyjne warunki przyjęcia do pracy.

- Praca w charakterze kierowcy na umowę zlecenie

- lub na własnej działalności z poszerzeniem możliwości współpracy

Wymagania: badania psychologiczne i lekarskie dla kierowców, niekaralność, posiadanie własnego pojazdu min. klasy compact 4 drzwi, prawo jazdy minimum 3 lata, kultura osobista, zaangażowanie i odpowiedzialność.

Mile widziane osoby dla których ta praca będzie głównym źródłem dochodu.

Wszelkich informacji udzielamy w naszej siedzibie. Zapraszamy do współpracy. Dobra współpraca w firmie to gwarancja sukcesu i owocnych efektów dla naszych kierowców i wszystkich naszych partnerów.

Praca na terenie miasta Katowice i miast ościennych.

Jesteś zainteresowany/a wyślij zgłoszenie za pomocą formularza poniżej.

Wymagania

badania psychologiczne i lekarskie dla kierowców, niekaralność, posiadanie własnego pojazdu min. klasy compact 4 drzwi, prawo jazdy minimum 3 lata, kultura osobista, zaangażowanie i odpowiedzialność.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą tworzącą alternatywę dla korporacji taxi.<br/>Jest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców