Opis stanowiska pracy

Sieć Amrit kebab&sweets poszukuje osób na stanowisko :

kierowca

Oferujemy:

- pracę w rozwijającej się sieci gastronomicznej
- praca w systemie zmianowym (także do późnych godzin)
- posiadamy służbowe auta i skutery

Informujemy, że jest duża ilość pracy!

Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 504-331-670

Wymagania

- dyspozycyjność
- chęć do pracy

Prezentacja firmy

Amrit Kebab istnieje od 2007 roku. Właściciel Syryjczyk od lat mieszkają... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Inne, Praca Catering / Gastronomia