Opis stanowiska pracy

Firma Przedsiębiorstwo Drzewne SŁAWLAND Sp. z o. o. zajmująca się głównie transportem na kierunku Szwecja - Polska (zachodniopomorskie) poszukuje kandydata na stanowisko kierowcy międzynarodowego

Wymagania:
prawo jazdy kategorii C+E
doświadczenie w transporcie międzynarodowym
cyfrowa karta kierowcy
mile widziany mieszkaniec województwa zachodniopomorskiego
zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:
gwarancję terminowej płatności wynagrodzenia
tabor samochodowy - Volvo
jednoosobową obsadę
jazdę na kierunkach: Polska zachodniopomorskie -> Skandynawia
pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

Prezentacja firmy

Jesteśmy Przedsiębiorstwem Drzewnym istniejącym na rynku szczeciń... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców