Opis stanowiska pracy

Międzynarodowy producent lekkich konstrukcji stalowych, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukuje osoby w zawodzie :

Kierowca

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • Transport wewnętrzny materiałów niezbędnych do procesu produkcji.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • wykształcenie min. zawodowe
  • prawo jazdy kat. CE
  • kurs na przewóz rzeczy
  • doświadczenie w zawodzie min. 2 lata
  • uprawnienia na wózki widłowe

Pracodawca oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • bogaty pakiet socjalny

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się wytwarzaniem lekkich konstrukcji stalowych i aluminio... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców