Dla naszego Klienta, firmy będącej liderem w swojej branży poszukujemy kandydatów na stanowisko:

kierowca

Nr ref.: 29500
Praca stała
Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:
  • odbiór odpadów z terenu ZM GOAP w Poznaniu
  • obsługa pojazdów typu śmieciarka i/lub hakowiec – wywóz odpadów komunalnych z Poznania wg zaplanowanych tras i harmonogramów
  • codzienna obsługa pojazdu
  • dbałość o efektywność w trakcie jazdy oraz brak reklamacji w zakresie obsługi mieszkańców i spółdzielni
  • wykonywanie prac porządkowych związanych z opróżnianiem pojemników

Oczekiwania:
  • wykształcenie min. zawodowe
  • doświadczenie w pracy na pojazdach specjalistycznych - śmieciarka/hakowiec
  • prawo jazdy kat. C, Kategoria E mile widziana
  • mile widziane uprawnienia do pracy z HDS-em
  • dobra znajomość topografii Poznania, w szczególności Grunwaldu i Rataj będzie dodatkowym atutem
  • karta kierowcy

Oferta:
  • stabilna forma zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca od zaraz

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)