Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego
o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej.
Na polskim rynku działamy od 7 lat.

Certyfikaty: 3000/3 - Agencja Pracy Tymczasowej; 3000/2 - Doradztwa Personalnego

Kierowca

Miejsce pracy: Marki

Dla naszego klienta rodzinnej piekarni z siedzibą w Markach, poszukujemy kandydata na stanowisko:

KIEROWCA

Zakres obowiązków:

- osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za dostarczanie towarów do klientów.

Wymagania:

- prawo jazdy kat. B oraz własny samochód dostosowany do transportu (np. berlingo, doblo) – warunek konieczny,

- książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych

- szybkość działania, systematyczność,

- dokładność i uwaga w wykonywaniu obowiązków,

- komunikatywność,

- bardzo dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- praca w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- przyjazną atmosferę pracy,

- atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: