Atut Rental Sp. z o.o.
ATUT RENTAL Sp. z o.o. od 29 lat z sukcesem obsługuje klientów w zakresie wynajmu, sprzedaży i serwisu sprzętu budowlanego. Będąc liderem na polskim rynku budujemy swoją markę dbając zarówno o swoich klientów jak i pracowników.

Dołącz do naszego zespołu jako:

Kierowca

Opis stanowiska:

  • dostawa i odbiór maszyn do/od Klienta,
  • pomoc w załadunku i rozładunku transportowanego sprzętu,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B,
  • co najmniej 2-letni staż na stanowisku kierowcy,
  • dyspozycyjność,
  • znajomość podstaw mechaniki maszyn,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • system premiowy,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pakiet socjalny (opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, program MultiSport, dofinansowanie wypoczynku),
  • bardzo dobrą atmosferę pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą z nami, prześlij swoje CV klikając w przycisk aplikowania.
Pracownicy są naszą największą wartością!
Dowiedz się o nas więcej na www.atutrental.com.pl

ATUT RENTAL Twoim Atutem!