Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:

• Stanowisko samodzielne, kierowca ciągnika siodłowego z naczepą
• Odpowiedzialność za transport towarów
• Kontrola za i wyładunku towaru
• Zabezpieczenie towaru na pojeździe
• Dbanie o stan techniczny pojazdu, usuwanie niewielkich usterek
• Dbanie o czystość pojazdu
• Prowadzenie dokumentacji związanej z transportem

Wymagania

Wymagania:
• Wykształcenie techniczne
• Prawo jazdy kat. B,C+E
• Pozytywny wynik badań lekarskich oraz psychologicznych (pow. 3,5t)
• Świadectwo kwalifikacji zawodowej (drogowy transport towarów)
• Znajomość i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego
• Znajomość i przestrzeganie przepisów o czasie pracy kierowcy (AETR, kodeks pracy)
• Oświadczenie o niekaralności
• Orientacja w terenie, zaangażowanie w pracy, uczciwość, samodzielność
• Utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Oferujemy:

• Atrakcyjne warunki finansowe,
• Niezbędne narzędzia pracy
• Umowa o pracę
• Możliwość doskonalenia zawodowego i rozwoju.

W tytule e-maila proszę dopisać : Kierowca

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez firmę SLF Sp. z o.o. w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. „O ochronie danych osobowych”, Dz.U. nr 133, poz. 833”

Prezentacja firmy

Firma SLF Sp z o.o jest firmą działającą na rynku w branży hutnic... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne