Opis stanowiska pracy

Firma Dundalk Trinity Transport Ltd z Irlandii poszukuje kierowców do przewozów międzynarodowych (Irlandia-Anglia-Europa). Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w profesjonalnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku oraz nowoczesny tabor.
Wymagania:min 3 letnie doświadczenie w transporcie międzynarodowym, doświadczenie w prowadzeniu pojazdów w ruchu lewostronnym, wiek powyżej 30 lat, uprawnienia ADR, karta cyfrowa do tachografu, dokumenty i certyfikaty uprawniające do prowadzenia pojazdów ciężarowych w ruchu międzynarodowym, język angielski w stopniu podstawowym.

Prezentacja firmy

Firma Dundalk Trinity Transport to podmiot dziłający na rynku mię... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Inne