Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • terminowa dostawa towaru,
  • załadowanie i rozładowanie towaru, prawidłowe rozliczanie i obieg dokumentacji,
  • trasy jednodniowe.

Wymagane prawo jazdy kat. B i/lub C oraz badania sanitarno-epidemiologiczne lub gotowość do ich wykonania.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • możliwość skorzystania z bogatej oferty benefitów, m.in. platformy kafeteryjnej, karty MultiSport, pakietu prywatnej opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia na życie, dofinansowania do wypoczynku i in.,
  • stabilne zatrudnienie w ogólnopolskiej firmie z wieloletnią tradycją.

Wymagania

Spółka zatrudniająca:
Białystok:
Spółka zatrudniająca: Iglotex - Łukasz Sp. z o.o. Porosły 99, 16-070 Choroszcz.
Gorzów Wielkopolski: Iglotex Dystrybucja Sp. z o.o., Filia Poznań ul. Bukowska 45, Dąbrowa, 62-070 Dopiewo.
Olsztyn: Iglotex Dystrybucja Sp. z o.o. filia Olsztyn, ul. Jagiellończyka 38c, 10-062 Olsztyn.
Bielsko-Biała: Iglotex Kraków Sp. z o.o. Filia Bielsko, ul. Witosa 10, 43-300 Bielsko-Biała.
Dąbrowa: Iglotex Dystrybucja Sp. z.o.o. Filia Poznań, ul. Bukowska 45, Dąbrowa 62-070 Dopiewo.
Szczecin: Iglotex Dystrybucja Sp. z o.o. Filia Szczecin, ul. Goleniowska 57, 70-847 Szczecin.
Gdynia: Iglotex Dystrybucja Sp. z o.o., ul. Polska 20, 81-339 Gdynia.
Łódź: Iglotex Dystrybucja Sp. z o. o. Filia Warszawa, ul. Sokołowska 10, 05-090 Puchały.
Koszalin: Iglotex Dystrybucja Sp. z o.o. Filia Koszalin, ul. Szczecińska 22, 75-135 Koszalin.
Kielce: Iglotex Kraków Sp. z o.o., ul. Daszyńskiego 10 A, 32-065 Krzeszowice.
Siedlce: Iglotex Łukasz Sp. z o.o. Filia Siedlce, ul. Warszawska 5, 08-130 Kotuń.
Ełk: Iglotex Łukasz Sp. z o.o. Filia Ełk, ul. Krzemowa 16B, 19-300 Ełk.
Skórcz: Iglotex – Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o., ul. Leśna 2, 83-220 Skórcz.
Smolec k/Wrocławia: Iglotex Kraków Sp. z o.o. filia Wrocław, 55-080 Smolec, ul. Lipowa 10.
Piła: Iglotex Dystrybucja Sp. z o.o. Filia Piła, 64-920 Piła, ul. Warsztatowa 4c.

Prezentacja firmy

Grupa Kapitałowa IGLOTEX to polski czołowy dystrybutor żywności m... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna