Opis stanowiska pracy

BM TSL Sp. z o.o., prężnie funkcjonująca firma, działająca w branży TSL, współpracująca z firmą UBER, poszukuje do współpracy:
KIEROWCÓW
Opis firmy:

Firma UBER w trosce o wysoką jakość świadczonych usług, 19.02.2016 roku wprowadziła obowiązek posiadania własnej działalności gospodarczej, aby móc pełnić funkcję jej partnera. Nasza firma BM TSL jest odpowiedzią dla wszystkich kierowców, którzy do tej pory pracowali z aplikacją UBER oraz dla nowych osób chcących zacząć pracę związaną z UBER-em, a chcących uniknąć zakładania własnej firmy i ponoszenia ryzyka jej prowadzenia. Dla naszej firmy ważny jest każdy Kierowca, zapewniamy stałe wsparcie i pomoc.
Oferujemy:

-samodzielność w działaniu i dostosowywaniu godzin pracy do swoich potrzebelastyczne godziny pracy
-atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie w systemie tygodniowym lub miesięcznym (w zależności od wybranej przez kierowce formy)
-ustaloną i niezmienną prowizję bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat
-brak działalności gospodarczej do wykonywania pracy
-bonusową premię, za każdego nowego „przyprowadzonego” Kierowcę
-bonusową premię dla najlepszego Kierowcy miesiąca

Oczekujemy:

-posiadania prawa jazdy kat. B (mile widziane – od 1 roku – nie jest to warunek konieczny)
-posiadania własnego samochodu nie starszego niż 10 lat
-posiadania telefonu z dostępem do internetu
-niekaralności

Dodatkowo:

-Oferujemy pomoc w załatwienia wszystkich formalności (założenie z podpięciem konta kierowcy pod profil firmowy) drogą elektroniczną lub na spotkaniu osobistym.
-Stały kontakt i pomoc z naszej strony dla naszych wszystkich Kierowców
-Szkolenia z obsługi Klienta (raz w miesiącu)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie krótkiej aplikacji lub listu motywacyjnego z załączoną klauzulą o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.”

Prezentacja firmy

BM TSL Sp. z o.o., prężnie funkcjonująca firma, działająca w branży TSL,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/04/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
100
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive