Opis stanowiska pracy

Firma TRANSPORTICO S.C. w związku z rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko: Kierowca.

Praca polega na podstawianiu i odbieraniu samochodów wynajętych przez klientów oraz wypełnianiu dokumentów wymaganych podczas najmu. Obsługa naszych klientów odbywa się na terenie całej Polski.

Zapewniamy:

- Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
- Samochód służbowy,
- Telefon,
- GPS,
- Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji (CV + list motywacyjny + zdjęcie)

Zainteresowanych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Za wszelkie aplikacje dziękujemy, zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Wymagania

- Obsługa komputera - znajomość pakietu MS Office,
- Umiejętność efektywnego planowania zadań,
- Umiejętność szybkiego uczenia się,
- Wysoka kultura osobista i komunikatywność
- Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Oferujemy wynajem samochodów krótko- i długoterminowy. W trosce o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
12PLN - 12PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta