Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kierowców.

Zadania:
- Przewóz towarów na terenie Polski w wyznaczonych rejonach;
- Przewidywane kursy jednodniowe na wyznaczonych trasach,

Wymagania

Min. 1 rok doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowcy w transporcie krajowym. Czynne prawo jazdy kat. min. B, mile widziane aktualne badania psychotechniczne i aktualna karta kierowcy; dyspozycyjność i elastyczność w podejściu do pracy, wysoka kultura osobista; Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w kierowaniu pojazdami ciężarowymi.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się obsłgą magazynu i dystrybucją

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
do uzgodnienia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 300PLN - 2 600PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców