Kierowca zawodowy C+E Grudziądz, EUROPA

Skanbef Aleksandra Grzybowska

Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma transportowa Skanbef – poszukuje kandydatów na stanowisku:

Kierowca Kat. C+E w transporcie międzynarodowym

Miejsce pracy: Grudziądz

Wymagania:

• doświadczenie w kierowaniu ciągnikami siodłowymi z naczepami na trasach międzynarodowych
• aktualne uprawnienia do prowadzenia pojazdów o dmc. pow. 12 t (kurs na przewóz rzeczy lub zaświadczenie o ukończeniu kursu okresowego),
• aktualne badania uprawniające do wystawienia świadectwa kwalifikacji, lub zawodowe prawo jazdy,
• karta kierowcy do tachografu cyfrowego,

Wybranym kandydatom oferujemy:

• jazda pojazdami z klasy emisji spalin Euro 5 z naczepą typu firanka
• dobre wynagrodzenia w oparciu o stałą płacę, dieta nocleg ,podstawa
• terminowe wypłaty wynagrodzenia i innych świadczeń należnych pracownikom,
•szkolenie wstępne, oraz wprowadzenie w specyfikę przewozów realizowanych przez firmę.
•praca w miłej atmosferze
•ubezpieczenie grupowe
•szkolenia podnoszące kwalifikacje
•pojedyncza obsada
•auto przypisane do kierowcy

Osoby zainteresowane podjęciem pracy, prosimy o kontakt telefoniczny lub drogą mailową.

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w przemieszczaniu różnego rodzaju maszyn rolniczych i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
6 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców