BZK Sp. z o. o. i Wspólnicy Sp. k.
POLSKIE MŁYNY S.A. - firma z długoletnią tradycją w branży zbożowo-młynarskiej, największy producent mąk piekarniczych i paczkowanych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Kierowca Zawodowy C+ E

Miejsce pracy: Nysa

Aktualnie do naszego Zespołu poszukujemy:

Kierowca Zawodowy C+ E  (wywrotka)

Kierowca Zawodowy ADR  C+ E  (cysterna)

ZAKRES ZADAŃ:

  • Przewóz towarów sypkich (m.in. zboża) ciągnikiem siodłowym z naczepą wywrotką.
  • Przewóz materiałów płynnych ADR oraz neutralnych ciągnikiem siodłowym z naczepą cysterną.
  • Dbanie o stan techniczny pojazdu (utrzymanie czystości pojazdu, obsługa codzienna pojazdu).
  • Dbanie o terminowość dostaw.
  • Dbanie o interesy i dobro firmy w kontakcie z kontrahentami i organami kontrolnymi.

WYMAGANIA:

  • Prawo jazdy kategorii C + E.
  • Uprawnienia do wykonywania zawodu (Karta kierowcy, badania lekarskie, Świadectwo kwalifikacji zawodowej).
  • Uprawnienia do przewozu ładunków niebezpiecznych ADR.
  • Znajomość przepisów dotyczących czasu pracy kierowcy.
  • Odpowiedzialność oraz zaangażowanie.

OFERUJEMY:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku, na podstawie umowy o pracę.
  • Umowa o pracę oraz pełny ZUS.
  • Premię uzależnioną od oceny pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę wyłącznie zgodnie z normami i obowiązującymi przepisami.
  • Nowy tabor.
  • Prywatną opiekę medyczną.

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem: 785 299 573 lub 783 221 687

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
BZK Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k.

Wywodzimy się z grona spółek córek BZK Holding Sp. z o.o. – nowoczesnej, innowacyjnej i stabilnej rynkowo grupy, do której należą m.in.:

  • Bakoma Sp. z o.o.
  • POLSKIE MŁYNY S.A.
  • BIOAGRA S.A.
  • BIOAGRA-OIL S.A.
  • Komagra Sp. z o.o.
Czym się zajmujemy

Świadczymy usługi doradcze oraz udzielamy merytorycznego wsparcia, poszukujemy nowych kontrahentów i dostawców usług na terenie całego kraju. Gwarantujemy spółkom pomoc zapewniając im obsługę i rozwój w obszarach handlu, logistyki, zakupów, zarządzania kapitałem ludzkim.

Oferujemy wsparcie w zakresie wdrażania systemów informatycznych, optymalizacji procesów produkcyjnych, zarządzania jakością i regułami zrównoważonego rozwoju.

Troszczymy się również o sferę finansową podmiotów. Udostępniamy narzędzia związane z budżetowaniem, kontrolingiem, sprawozdawczością i zabezpieczeniem transakcji.

DOŁĄCZ DO NAS!

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy