Opis stanowiska pracy

Witam! Zatrudnimy kierowców międzynarodowych na CHŁODNIE !!! Jazda po krajach UE główne kierunki to Holandia, Włochy, Hiszpania. Jazda w systemie 3/1 baza mieści się pod Mszczonowem. Zarobki podstawa + 0.40gr z km. Umowa okres próbny, następona na czas określony 1 rok następna na nieokreślony (chyba, że współporaca układa się wzorowo to od razu dajemy na czas nieokreślony)Zainteresowanych proszę o kontakt 606-762-694 , 532-153-136.

Wymagania

Doświadczenie

Prezentacja firmy

Nasza firma zajmuje się różnego rodzaju remontami jak również tra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców