KIEROWCA Z SAMOCHODEM OSOBOWYM LUB MOTOCYKLEM Z KUFRAMI

Emes Laboratorium Techniki Dentystycznej

05-091 Ząbki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kierowcy z własnym środkiem transportu do rozwożenia małych i lekkich przesyłek po Warszawie i okolicach (Wołomin, Zielonka, Ząbki).

Przesyłki zawierają wyroby dentystyczne. Paczek jest ok. 30 i przeważnie mieszczą się w 3 średnich torbach reklamówkach. Codziennie trzeba pokonać trasę ok 80 km i odwiedzić do 25 powtarzających sie adresów, (średnio 15 miejsc). Zajmuje to 3-5 godzin w zależności od korków w mieście.

Praca w dni powszednie od godziny 10,00

Wymagania

  • Prawo jazdy odpowiednie do posiadanego środka transportu
  • Umiejętność sprawnego poruszania sie w ruchu miejskim
  • nieduży sprawny samochód osobowy lub motocykl z kuframi
  • smartfon z GPS,nawigacją i internetem lub bardzo dobra znajomośc Warszawy
  • odpowiedzialność i punktualność

Prezentacja firmy

Szanowni Państwo, z szerokim uśmiechem witamy w Laboratorium Tech... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
100PLN - 150PLN / Daily (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców