Kierowca (z orzeczoną niepełnosprawnością)

A-trybut-Polski HR S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

A-Trybut - Polski HR S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.
A-Trybut - Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Kierowca towarowy

Oferujemy:
- stabilne wynagrodzenie (stawka 8 zł NETTO(na rękę)/h,
- prace w przyjemnje atmosferze,
- pełny wymiar czasu pracy.

Zadania osoby zatrudnionej:
- dostarczanie towaru (kalendarzy, kartonów) w Warszawie, bezpośrednio do klienta.

* Auto firmowe (Fiat Ducato, dacia dokker), są to samochody dostawcze, są zaopatrzone w GPS.

Wymagania

Wymagania:
- posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności,
- prawo jazdy kat. B,
- dyspozycyjność w dni robocze, w godzinach od 7 do 18,
- punktualność.

Prezentacja firmy

Firm HR

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka