Kierowca z kategorią C

Faher

Gliwice, śląskie

Faher

Miejsce pracy: Gliwice

Firma handlowa pilnie poszukuje kierowcy z kategorią C do transportu swoich produktów po UE.

Oferujemy jeden wyjazd w tygodniu (WEEKENDY WOLNE ) w podwójnej obsadzie wraz z wyładunkiem towarów w około 10 lokalizacjach dziennie (adresy stałych klientów)

Wymagania

  • prawo jazdy kat. C,
  • karta kierowcy,
  • kurs na przewóz rzeczy,
  • uczciwość,
  • dyspozycyjność,
  • zdyscyplinowanie,
  • sumienność,
  • znajomość języka angielskiego , niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • prawo jazdy kategorii C+E będzie dodatkowym atutem.

Obowiązki:

  • dostarczanie i wypakowywanie towarów dla klienta firmy
  • jazda według wcześniej wyznaczonej trasy,
  • przestrzeganie czasu pracy i odpoczynku,
  • wcześniejsze informowanie klienta o planowanym czasie przyjazdu,
  • odbiór towaru od dostawców wraz z załadunkiem,
  • wykonywanie poleceń przełożonych.

Zapewniamy:

  • jeden wyjazd tygodniowo,
  • nowe samochody marki DAF wraz z kabiną do noclegu,
  • niezbędny sprzęt (nawigacja, telefon, karta paliwowa).
  • wynagrodzenie: netto 5 500-6 800 zł.