Citronex I Sp. z o.o.
Citronex to rodzinna firma powstała w 1988 roku. W przeciągu ostatnich lat od małego przedsiębiorstwa stała się prężnie rozwijającą firmą, zatrudniającą około 2000 pracowników. Obecnie odnosi sukcesy na rynku krajowym i międzynarodowym w sektorach: logistyki i importu bananów, produkcji i dystrybucji pomidorów, transportu i spedycji, myjni i serwisu samochodów ciężarowych, stacji paliw, hoteli, restauracji i supermarketów.
W związku w wejściem w kolejny etap rozwoju poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierowca z kat. C+E

Miejsce pracy: Zgorzelec

Zadania:

  • transport krajowy i międzynarodowy.

Wymagania:

  • doświadczenie w transporcie międzynarodowym: minimum 1 rok,
  • prawo jazdy kat. C+E,
  • posiadania świadectwa kwalifikacji wraz z kursem na przewóz rzeczy,
  • doświadczenie w prowadzeniu zestawów ciężarowych o DMC pow. 40T – chłodnie,
  • cyfrowa karta kierowcy.

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie,
  • stabilność zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • dwa systemy pracy: 2 tygodnie / weekend i 3 tygodnie / tydzień
  • nowy tabor ciągników siodłowych marki SCANIA serii R420 (EURO 5) oraz SCANIA serii R410 (EURO6),
  • pojazdy wyposażone we wszystkie czytniki autostrad na terenie Unii Europejskiej,
  • nawigację, lodówkę oraz automatyczną klimatyzację w każdym pojeździe,
  • odzież ochronną i dodatkową dla każdego kierowcy,
  • ubezpieczenia grupowe, możliwość skorzystania z preferencyjnych kredytów bankowych dla pracowników firmy,
  • możliwość rozwoju poprzez uczestniczenie w szkoleniach doskonalących umiejętności ekonomicznej i bezpiecznej jazdy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.