OTTO Work Force OTTO Work Force

Kierowca z kat. C+E

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Suchy Las (koło Poznania)

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy jako na stanowisko:

Opis stanowiska pracy:

Poszukujemy kandydata na stanowisko kierowcy w transporcie międzynarodowym z kategorią C+E

Oferujemy:

  • atrakcyjne, stabilne warunki wynagrodzenia
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • miła atmosfera pracy
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie na długi czas

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E
  • aktualne badania
  • świadectwo kwalifikacji do przewozu rzeczy
  • ważna karta kierowcy do tachografu cyfrowego,
  • doświadczenie w prowadzeniu pojazdu z przyczepą
  • mile widziane umiejętności stolarsko-monterskie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.