Opis stanowiska pracy

SM LOGISTIC Sp. zo. o. o - czołowa firma transportowa z ponad 20 letnim doświadczeniem zatrudni kierowców z kat. C+E z całej Polski na trasy międzynarodowe w Unii Europejskiej lub na trasy krajowe do oddziału w Teresinie k. Sochaczewa.

ZAPEWNIAMY:

  • umowę o pracę w stabilnej i ugruntowanej pozycją na rynku firmie,
  • terminowe wypłaty
  • prace z zachowaniem norm czasu pracy,

Na trasach międzynarodowych:

  • zarobki na poziomie 6 - 8 tys. zł. netto,
  • nowoczesne ciągniki siodłowe : DAF, MAN, Iveco z 2015 i 2016 r.
  • praca w trybie: 2 tygodnie w trasie weekend w domu lub 2 - 3 tygodnie w trasie – tydzień w domu.
  • ekskluzywny Pakiet Ubezpieczeniowy na koszt pracodawcy z włączeniem kosztów leczenia za granicą,

WYMAGAMY:

  • aktualnej dokumentacji ( badania , karta kierowcy)
  • rzetelnego podejście do powierzonych obowiązków,
  • dbałość o powierzony sprzęt,

Uwaga, Kierowcom zamiejscowym oferujemy bezpłatne służbowe noclegi w rejonie Andrychowa (34-120)

Prezentacja firmy

SM LOGISTIC Sp.zo.o. jest firma transportową,specjalizującą się w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców