Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. C
  • dyspozycyjność
  • punktualność
  • karta kierowcy
  • dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • dobra organizacja pracy.

Oferujemy pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Jasne warunki współpracy.

Pracę w Warszawie i okolicach.

Więcej informacji pod nr telefonu: 519-057-598 LUB 501-564-629

Zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą www.clipper.pl

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą z 24-letnim doświadczeniem na rynku. Każdego dnia oferuje... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Logistyka